Vizyonumuz

Geleceğin eğitim dünyasına yön veren ve rehberlik eden saygın bir kuruluş yapısı oluşturmak, bu çevrede çalışmalarımıza hız vermektir.
İletişim

Misyonumuz

Öğrencilerimize, evlerindeki ortamı aratmadan sıcak, rahat ve huzurlu bir yaşama ortamını yönetim kadromuz ve yardımcı personelimizle birlikte sunabilmek, Hendek’teki hizmet kalitesini artırmaktır.
İletişim

Biz Kimiz?

Özel Evrenkent Yurtları 2007 yılında kurulmuş olup halen 4 şubesiyle, konusunda uzman, yurt yönetiminde tecrübeli ve güleryüzlü bir yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Yan hizmetlerde çalışan personelimizde titizlikle denetlenmekte ve sürekli kontrol edilmektedir. Öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan düzenlemeler titizlikle yerine getirilmekte; hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.

Verimliliği arttırmak için personelimizin yararlanacağı çeşitli toplantılar, eğitim programları ve performans değerlendirme uygulamaları yurdumuz bünyesinde yürütülmektedir. Bunun dışında, kişilerin bireysel olarak üstlenmiş oldukları görevler ile ilgili düzenlenmekte olan çalışma ve toplantılara katılımı sağlanmakta, iş ortamı dışında da motivasyonu artırmak amacıyla düzenli olarak bazı organizasyonlar yapılmaktadır.

           Hendek’teki Yuvanız